155783-2018 - ÄndringSverige-Krokom: Chefsutbildning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chefs- och ledarutvecklingsprogram
Referensnummer: KS 18/054
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80532000 Chefsutbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
Krokoms kommun upphandlar chefs- och ledarutvecklingsprogram för kommunen och dess bostadsbolag Krokomsbostäder AB.