Utställningsbelysning och ljussättning till Livrustkammarens nya basutställning
Referensnummer: 233-161-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget består i att tillgodose Statens historiska museers behov av utställningsbelysning och ljussättning till Livrustkammarens nya basutställning. I uppdraget ingår leverans, montering, installation och driftsättning av utställningsbelysning och ljussättning.