Huvudsaklig verksamhet Annan verksamhet: Konsulttjänster
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Projekteringskonsulter för VA och gata.
Referensnummer: 19/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning, 71311100 Stödtjänster för väg- och vattenbyggnad, 71311210 Konsulttjänster för vägar, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten