2. Förfarande
Förfarande
Titel: Köksredskap och serveringsutrustning
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för succesiva köp av köksredskap och serveringsutrustning till Piteå kommun.
Intern identifierare: 23INK047
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: 23INK047 Köksredskap och serveringsutrustning