Huvudsaklig CPV-kod 50532100 Reparation och underhåll av elektriska motorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Övik Energi AB upphandlar ramavtal gällande service, löpande underhåll och beredskap för Övik Energis produktionsanläggningar. Det som avses är motordrifter, frekvensomriktare, elmotorer och vakter, strömavtagare, motorbyte samt renovering på verkstad.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50532100 Reparation och underhåll av elektriska motorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen