155835-2020 - ÄndringSverige-KUNGSBACKA: Restaurang- och serveringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Restaurang och catering
Referensnummer: 19/193
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55300000 Restaurang- och serveringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser leverans av restaurang och cateringtjänster.