2. Förfarande
Förfarande
Titel: Individuellt pedagogiskt stöd vid utbildning för personer med funktionsnedsättning - 4 leveransområden
Beskrivning: Arbetsförmedlingen inbjuder leverantörer att lämna anbud i upphandling av Individuellt pedagogiskt stöd vid utbildning för personer med funktionsnedsättning - 4 leveransområden.
Intern identifierare: Af-2026/0019 3884
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se Upphandlingsdokument
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se Upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1856757-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Södra Mälardalen Östergötland
Intern identifierare: 1869721-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Göteborg Halland
Intern identifierare: 1869722-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Nordvästra Götaland
Intern identifierare: 1869723-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Västra Svealand
Intern identifierare: 1869724-4