155885-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Färskt bröd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärskt bröd
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal på köp och leverans av färskt bröd och kaffebröd.
Intern identifierareIU24-17
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del