2. Förfarande
Förfarande
Titel: Växter, växttillbehör och snittblommor
Beskrivning: Växter, växttillbehör och snittblommor till Örebro kommun
Intern identifierare: KS 102/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39200000 Inredning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000