155979-2020 - ÄndringSverige-NORRKÖPING: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Yttre Skötsel Ektorp
Referensnummer: Unr 9/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenaden omfattar all yttre skötsel som en normal fastighetsförvaltning kräver, såsom gräsklippning, snöröjning med mera i område Ektorp.