155984-2020 - ÄndringSverige-Sala: Laboratorietjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Analystjänster
Referensnummer: 2019/997
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71900000 Laboratorietjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsupphandling av analystjänster för Sala kommun.