156031-2018 - ResultatSverige-Västerås: Övervakning och kontroll
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Säkerhetskontroll till Stockholm-Västerås flygplats
Referensnummer: FP 2018-01-02
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71700000 Övervakning och kontroll
II.1.4.
Kort beskrivning
Säkerhetskontroll till Stockholm-Västerås flygplats.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Säkerhetskontroll på Västerås Stockholm flygplats.