156070-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekttjänster – Ramavtal arkitekttjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal arkitekttjänster
BeskrivningRamavtal arkitekttjänster
Intern identifierareKS 2026/179
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster, 71220000 Arkitektonisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000