See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Contact Center
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att täcka UHR:s behov av att besvara inkommande frågor per telefon, e-post och chatt i första linjen från sökande och allmänhet.
Intern identifierare: 2025-00707
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342320 Kundvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000