156157-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Porslin – Husgeråd och porslin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHusgeråd och porslin
BeskrivningGävle kommun upphandlar husgeråd och porslin.
Intern identifierare13296
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39221110 Porslin
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHusgeråd och porslin