2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profilprodukter
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Linköping kommuns behov av profilprodukter enligt krav och villkor i upphandlingsdokumentet. Upphandlingen avser ett ramavtal som ska resultera i att två (2) leverantörer förser Linköpings kommun med de varor och tjänster som beskrivs i upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117311:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer