Huvudsaklig CPV-kod 45214400 Bygg- och anläggningsarbeten: universitetsbyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Observera att detta är en förhandsannons, uppgifter kan komma att justeras. Upphandlingen beräknas annonseras under första halvan av april 2019.
Forum Medicum, Utförandeentreprenad i samverkan, Lund.