2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diariesystem KS 2024/285
Beskrivning: Lindesbergs kommun och Linde Stadshus AB, härefter Upphandlande myndighet (UM), inbjuder till anbudsgivning gällande Dokument och ärendehanteringssystem för kommunen med diarienummer KS 2024/285.
Intern identifierare: KS 2024/285
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000