Vaggeryds kommun, Fastighetsenheten inbjuder Er till anbudsgivning gällande Totalentreprenad gällande "Nybyggnad av Äldrecentra Mejeriet, Skillingaryd.
Trygghetsboende.
Vårdbostäder.
Rehab.
Avdelning och tillagningskök.
P-platser 2 2-plan
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45262600 Diverse entreprenader inom särskilda fackområden
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen