2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lek- och hobbymaterial
Beskrivning: Avtalet omfattar lekmaterial (inne och ute), pedagogiskt lekmaterial, hobbymaterial, barnvagnar, cyklar och småbarnsartiklar.
Intern identifierare: KS 2024/449
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37520000 Leksaker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000