See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetssystem för Kompetenscentrum
Beskrivning: Avser verksamhetssytem för Kompetenccentrum
Föregående meddelande: 281603-2023
Intern identifierare: 23/50
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Verksamhetssystem för Kompetenscentrum (1)