2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2025 Blododlingsskåp Region Norrbotten
Beskrivning: Inköp av två Blododlingsskåp anpassade till Region Norrbotten
Intern identifierare: 25/464
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000