Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
Leveransplats
Ort: Göteborg
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde