2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsinsyn: Digital plattform för tandtekniska beställningar och produktion
Beskrivning: Förhandsinsyn: Digital plattform för tandtekniska beställningar och produktion avseende direkttilldelning av kontrakt
Intern identifierare: TVN 2026/277
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000