156995-2024 - Resultat
Sverige – Läggning av solcellsplattor – Solcellsanläggning för Edshus AB
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelSolcellsanläggning för Edshus AB
BeskrivningEntreprenaden ska vara färdigställd och tillgänglig för slutbesiktning senast 2024-05-30.
Intern identifierareA31/24
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45261215 Läggning av solcellsplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelObligatoriska krav