2. Förfarande
Förfarande
Titel: Remiss Tryckeritjänster
Beskrivning: Detta är en extern remiss som syftar till att inhämta synpunkter på kommande upphandling. KTH genomför en extern remiss på utkast till upphandlingsunderlaget inför upphandling av Tryckeritjänster. Använd er gärna av bilaga "Kommentarer remiss" för att lämna era synpunkter. Sista svarsdag för att lämna synpunkter på remissen är 21 mars 2025.
Intern identifierare: V-2024-1065
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster