15705-2026 - Resultat
Sverige – Kemiska produkter – Reagens analys av luftvägsvirus - SARS-CoV-2, influensa A och B samt RSV
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReagens analys av luftvägsvirus - SARS-CoV-2, influensa A och B samt RSV
BeskrivningEtt avtal avseende reagens analys av luftvägsvirus - SARS-CoV-2, influensa A och B samt RSV. Reagensen är maskinbunden till en utrustning.
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierare2025-O002619
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000