157069-2019 - ÄndringSverige-Uppsala: Halm
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Stallströ
Referensnummer: SLU ua 2018.2.4.4-3501
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03114100 Halm
II.1.4.
Kort beskrivning