Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/08/2025