157197-2020 - ResultatSverige-KRISTIANSTAD: Benuppbyggnadscement
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bencement
Referensnummer: 2019-O000581
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33697110 Benuppbyggnadscement
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Bencement
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen