2. Förfarande
Förfarande
Titel: Alkolås
Beskrivning: Avtalet omfattar köp av alkolås till kommunens fordon samt service och diverse kringutrustning till dessa produkter.
Intern identifierare: 2024-00296
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38960000 Alkolås
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000