2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för analys av basparametrar, metaller, PAH och bisfenol A i ytvatten
Beskrivning: Analys
Intern identifierare: MF 2025/119
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90700000 Miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal för analys av basparametrar, metaller, PAH och bisfenol A i ytvatten