Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringssystem
Referensnummer: SLF 483/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48312000 Programvara för elektronisk publicering
II.1.4.
Kort beskrivning
Rekryteringssystem.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 300 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48312000 Programvara för elektronisk publicering, 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia, 48510000 Programvara för kommunikation, 79600000 Rekryteringstjänster