2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling ramavtal förbrukningsmaterial till LABB
Beskrivning: Upphandling av förbrukningsmaterial till laboratorium.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33790000 Laboratorieglas, hygieniskt eller farmaceutiskt glas, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38437000 Pipetter för laboratorier och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandling ramavtal förbrukningsmaterial till laboratorium