2. Förfarande
Förfarande
Titel: ANPR - kameraparkering och digitala P-tillstånd
Beskrivning: Installation och drift av en ANPR - kameraparkeringslösning inkl digitala P-tillstånd och betalautomater i beställarens fyra parkeringsgarage varav två även har utomhusparkering i Skogås, Flemingsberg och Huddinge centrum.
Intern identifierare: HB/2024:37
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34996300 Regler-, säkerhets- eller signalutrustning för parkeringsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000