Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI inför upphandling av kostplaneringssystem
Referensnummer: RS 2023-01440
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48810000 Informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48219300 Programvara för administration, 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 72253200 Stödtjänster för system, 72267100 Underhåll av IT-programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI för kostplaneringssystem