2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av slam i Trelleborgs kommun
Beskrivning: Omhändertagande av slam i Trelleborgs kommun
Intern identifierare: KS 2025/990
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000