157754-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fordon för väghållning – Sopmaskin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSopmaskin
BeskrivningUpphandlingen omfattar köp av en sopmaskin för gatuunderhåll.
Intern identifierareTN 2024/756
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144400 Fordon för väghållning
Ytterligare klassificering (cpv): 34144430 Gatsopningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSopmaskin