2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för driftövervakning av laborativ utrustning
Beskrivning: Lunds universitet upphandlar system för driftövervakning av laborativ utrustning.
Intern identifierare: V 2025/3147
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: System för driftövervakning av laborativ utrustning