See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konfokalt laserskanningsmikroskop
Beskrivning: Malmö universitet avser köpa ett (1) st konfokalt laserskanningsmikroskop
Intern identifierare: MAU 2025/2847
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000