See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallshantering
Beskrivning: Avfallshantering gällande hämtning och destruktion av sekretesshandlingar samt avfallshantering av övrigt avfall som inte omhändertas av Migrationsverkets fastighetsägare.
Intern identifierare: 3.2.1-2023-18442
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Avfallstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Pris och kvalitet