See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Revisionstjänster till SVEDAB.
Intern identifierare: 22/204
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212300 Tjänster i samband med i lag föreskriven revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Ska besvaras av alla anbudsgivare.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumentet