158096-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Skalpkylningsutrustning med utrustningsspecifika varor och tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkalpkylningsutrustning med utrustningsspecifika varor och tjänster
BeskrivningSkalpkylningsutrustning med utrustningsspecifika varor och tjänster
Intern identifierareASN 2026-0864
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000