158122-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Reparation och underhåll av hissar
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av hisservice Stockholm
Referensnummer: 2812/20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50740000 Reparation och underhåll av hissar
II.1.4.
Kort beskrivning
Serviceavtal för hissar. Se förfrågningsunderlag