Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111400 Målarfärg och väggbeklädnadsmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 39191100 Tapeter, 44810000 Färger, 44812400 Material för målning och tapetsering
Leveransplats
Ort: Uddevalla
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige