158208-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Apotekstjänst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Apotekstjänst
Beskrivning: Apotekstjänst
Intern identifierare: 2.7-11803/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall 2022 - TendSign Docs - Öppet eller förenklat.