158227-2022 - ÄndringSverige-Vänersborg: Rekryteringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringstjänster
Referensnummer: RS 2021-05707
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal omfattande konsulttjänster för rekrytering av chefer, specialister och generalister åt Västra Götalandsregionen samt för Västtrafik, Göteborgs symfoniker, GöteborgsOperan och Turistrådet Västsverige.