2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhållssystem för drift-, fjärrvärme, avfallshantering, vatten och avlopp
Beskrivning: Hässleholm Miljö AB (HMAB), org. nr. 556555-0349, bjuder in intresserade leverantörer till att inkomma med anbudsansökan avseende upphandling av Underhållssystem för drift-, fjärrvärme, avfallshantering, vatten och avlopp.
Intern identifierare: HMAB 2024/1428
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Underhållssystem för drift-, fjärrvärme, avfallshantering, vatten och avlopp
Intern identifierare: Underhållssystem för drift-, fjärrvärme, avfallshantering, vatten och avlopp