See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitaliserad biljettkontroll
Beskrivning: Denna upphandling avser utveckling, leverans, drift och support av digitaliserad biljettkontroll för Region Uppsala Trafik och samhälle enligt beskrivning i Kravspecifikation och Mall för upphandlingskontrakt och tillhörande bilagor.
Föregående meddelande: 283047-2021
Intern identifierare: UPPH2020-00317
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Intern identifierare: 851359-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 851360-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: KLASSA
Intern identifierare: 851361-2