See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Obligatorisk ventilationskontroll (OVK)
Beskrivning: Upphandlingen avser OVK på beställarens fastigheter.
Intern identifierare: 25_22/11
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315410 Inspektion av ventilationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000